طراحی سایت با اهداف متفاوتی مانند برندینگ ، ارائه خدمات به صورت آنلاین ، معرفی محصولات و … انجام می پذیرد. بدین منظور پیش از شروع فرآیند طراحی سایت ، لازم می باشد که ابتدا کلیه نیازهای مشتری به صورت دقیق بررسی گردد، سپس با رعایت تمامی اصول و روش های مرتبط با موتورهای جستجو (سئو) یک معماری اطلاعات دقیق و کامل در خصوص آنها انجام گیرد.

برای ما در هوپاد مدیا بسیار اهمیت دارد که با آگاهی از وضعیت و رفتار رقبای تجاری مشتریان خود ، در قالب تحلیل کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها ، الگوی رفتار مشتریان رقبای تجاری ، میزان اهمیت محتوا ، ساختار محتوا و نقاط قوت این امکان را فراهم نماییم که در پروسه ی طراحی وب سایت و پیاده سازی ، مشتریان هوپاد مدیا بیشترین سهم را در موتورهای جستجو نظیر گوگل را در اختیار داشته باشند.

وب به نسبت دیگر تکنولوژی های آنلاین مقوله ی قدیمی تر است اما پر رنگ شدن نقش آن در دنیای امروز غیر قابل انکار می باشد. امروزه حتی کوچکترین کسب کارها نیز به داشتن یک سایت هوشمند نیازمند هستند، تا کسب و کار خود را به نحوی در میان میلیون ها جستجوی روزانه کاربران و یا مشتریان بالقوه جای دهند.

چرا داشتن یک سایت برای هر کسب و کاری لازم است ؟

احتمالا تا به حال از مزایای طراحی سایت زیاد شنیده اید. ما در هوپاد مدیا به جای صحبت از مزایای یک سایت برای کسب و کار ها، برای شما هدف تعریف میکنیم و در طراحی وب سایت برای شما، تمام سعی بر این است که این اهداف تحقق یابند:

 • مدیریت زمان و صرفه جویی در وقت
 • کاهش هزینه های جانبی
 • بالا رفتن راندمان پرسنل
 • یکپارچه سازی اطلاعات سازمان
 • افزایش رضایتمندی مشتریان
 • افزایش ارتباط با مشتریان و کاربران
 • معرفی بهتر خدمات و محصولات
 • توسعه کسب و کار
 • افزایش بهره وری
 • افزایش سهم از بازار
 • تبلیغات گسترده
 • افزایش فروش
 • ایجاد حس اعتماد

طراحی یک سایت خوب و کاربردی نوعی سرمایه گذاری است که ما در این مسیر همراهتان هستیم.

هوپاد مدیا برای دستیابی به اهداف طراحی سایت که در بالا ذکر شد، از تکنیک ها و روش های  متعدد و البته نوین و به روزی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه اطلاعاتی کاملی در این خصوص در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای دستیابی به این اهداف لازم است که پروسه ی طراحی سایت از ابتدا کاملا” به صورت حرفه ای و دقیق باشد تا پس از اتمام پیاده سازی، مشتری بتواند از وب سایت خود به عنوان یک ابزار کارآمد به منظور معرفی خود در دنیای مجازی استفاده نماید . مهندسان هوپاد مدیا، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند دقیق ، آن ها را در قالب بهترین سایت اینترنتی ممکن، عملیاتی می کنند. و در این مسیر سایر مسائل حرفه ای کار همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت، پشتیبانی وب سایت و حفظ داده های مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در هوپاد مدیا می باشد. همچنین در طراحی وب سایت ،کد نویسی تیم هوپاد مدیا بر اساس اصول سئو می باشد. از این جهت شما در طراحی وب سایت خود دغدغه ای برای بهینه سازی وب سایت (سئو سایت) نخواهید داشت.

از دیگر تفاوت های هوپاد مدیا می توان به بحث مشاوره اشاره کرد. مشاوره یک عنصر کلیدی در داده پردازان راستین می باشد که می تواند دید درستی از روند پروژه طراحی سایت به مشتری بدهد ، ما در اولین جلسه به مشتریان خود توضیح می دهیم از آنجایی که یک وب سایت بخشی از کسب و کار شما در فضای مجازی است، داشتن یک وبسایت ضعیف و غیر اصولی به چه میزان می تواند به وجهه ی  عمومی یک کسب و کار آسیب وارد نماید . ما در فرآیند مشاوره به مشتریان توضیح می دهیم که وب سایت هر کسب و کاری به منزله شناسنامه و هویت آنها در فضای مجازی می باشد و با در نظر گرفتن نیاز ها و انتظارات آنها ، بهترین نوع طراحی وب سایت و راهکار ممکن را پیشنهاد می دهیم . همچنین در صورتی که مشتریان، بازار هدف خود را برای طراحی سایت مشخص نکرده باشند، در طول مشاوره به درک درستی از آن خواهند رسید. در هوپاد مدیا طراحی سایت دارای یک الگوی مشخص و استاندارد می باشد و مشتری از ابتدای کار تا به زمان تحویل و پشتیبانی از سایت در جریان کلیه امور قرار خواهد گرفت.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *